COMPUTER
Hardware-software-windows-network-short stories 
قالب وبلاگ
وزیر ورزش آفریقای جنوبی در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که کشورش برای میزبانی رقابت‌های فوتبال جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬آمادگی کامل دارد. به گزارش راسخون به نقل از رویترز، رو ماخنکسی استوفیله در جمع خبرنگاران گفت:...
 وزیر ورزش آفریقای جنوبی در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که کشورش برای میزبانی رقابت‌های فوتبال جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬آمادگی کامل دارد.
به گزارش راسخون  به نقل از رویترز،  رو ماخنکسی استوفیله در جمع خبرنگاران گفت: تبلیغات منفی علیه دولت آفریقای جنوبی چه از داخل توسط احزاب و گروه‌ها و چه از خارج مبنی براینکه آفریقای جنوبی هنوز نتوانسته است مقدمات میزبانی فیفای ‪ ۲۰۱۰‬را فراهم کند، کذب محض است.
وی در خصوص آمادگی استادیوم‌های ده گانه برگزاری این بازی‌ها گفت: تا کنون هیچ کشوری غیر از آفریقای جنوبی، حتی خود آلمان میزبان جام جهانی سال ‪ ،۲۰۰۶‬نتوانسته به این زودی و راحتی استادیوم‌های برگزاری این رویداد ورزشی مهم جهانی را آماده کند و غیر از دو مورد از این استودیوم‌ها که مراحل پایانی کار خود را می‌گذراند، هشت استادیوم دیگر آماده برگزاری این بازی‌ها هستند.
استوفیله به نظارت و بارزسی کارشناسان فیفا از مراحل آمادگی این استودیوم ها اشاره کرد و گفت: مسوولان ورزشی کشورهایی همچون آلمان، برزیل، فرانسه و آرژانتین نیز بر روند پیشرفت کار آمادگی استادیم‌ها نظارت دارند و هفته گذشته بود که دیه گو مارادونا از استودیم‌های ساکر سی تی و پرتوریا بازید کرده بود.
وی تصریح کرد: فرودگاه‌های کشور نیز کاملا مجهز هستند و طبق برنامه قرار است کمبود پروازهای داخلی را با خطوط هوایی خارجی تامین کنیم.
استوفیله در این خصوص افزود: از آنجایی که کشورهای آفریقایی این پروژه ورزشی قاره‌ای را از آن خود می‌دانند لذا کشورهایی چون غنا، ساحل عاج، آنگولا و برخی دیگر از کشور اعلام آمادگی کردند پروازهای داخل را در آن ایام یاری رسانند و حتی ‪ ۵۰۰‬اتوبوس ویژه از ناوگان اتوبوسرانی کشورهای همسایه نیز آماده هستند مسافران بین شهری آفریقای جنوبی را در آن ایام جابجا کنند.
وزیر ورزش آفریقای جنوبی اظهار داشت: خط هوایی فرانسه ایرفرانس در ایام برگزاری بازی‌های جام جهانی علاوه بر افزایش پروازهای بین‌المللی به فرودگاه‌های افریقای جنوبی در مسیرهای داخلی نیز به پرواز در خواهد آمد.
استوفیله به تبلیغات منفی رسانه‌های خارجی برای احتمال وجود حملات خرابکارانه داخلی و تروریستی اشاره کرد و گفت: مردم آفریقای جنوبی در این بازی‌ها به اعتبار بین‌المللی خود می‌اندیشند از این رو قرار است آنها خود با تشکیل گروه‌های تامین امنیت ابتدا امنیت محله‌های خود و سپس امنیت حاشیه این بازی‌ها را حفظ کنند.
وی در پایان با اعلام اینکه تاکنون خطری این بازی هار را تهدید نکرده و تمی کند، یادآور شد که دولت آفریقای جنوبی با کمک چند کشور به لحاظ امنیتی قوی جهان تلاش می‌کند برای تامین امنیت این بازی‌ها چاره اندیشی کند.
[ ۱٩ بهمن ۱۳۸۸ ] [ ٩:۳۳ ‎ب.ظ ] [ arash ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
امکانات وب
Instagram

کمک به سازمان خيريه محک